טלפון - שיש למינם ישראל

חייגו עכשיו

שיש גרינט בהכשר

תעודת כשרות

10 שנים אחריות על שיש גרניט פורצלן

10 שנות אחריות

שיש שחור

LAMINAM

בעולמות עיצוב הפנים, הצבע השחור נחשב לצבע דומיננטי המושך תשומת לב מיידית, ולכן, נהוג לעשות בו שימוש מושכל ומדויק על מנת להימנע מיצירת חללי מגורים קודרים ואפלים מדי. באותה נשימה, הצבע השחור נחשב לגוון המשדר אלגנטיות, אקסקלוסיביות ויוקרה וזאת הסיבה שהוא מופיע ביותר ויותר חללי מגורים מעוצבים, וביניהם, סביבת המטבח הביתי. 

שיש שחור

שיש שחור למטבח - כל הסוגים

שיש שחור למטבח היא הגדרה כוללת למספר סוגי משטחים המיועדים לצרכי התקנה של משטחי עבודה בסביבת המטבח ולצרכי התקנת "אי" בחלל המטבח. משטחים אלו כוללים בין היתר משטחי שיש גרניט שחור, משטחי שיש סינטטי בגוון שחור, משטחי שיש איטלקי בצבע שחור ומשטחי שיש מסוג גרניט פורצלן בצבע שחור. משטחים אלו מגיעים במראה גוון חלק או עם גידים בגוונים בהירים, בטקסטורות שונות וברמות גימור שונות כגון שיש שחור מט ומשטחי שיש שחור מבריק. 

 

עד לפני מספר שנים, כמעט ולא נעשה שימוש במשטחי שיש שחור בסביבת המטבח הביתי, כאשר משטחי השיש בגוון השחור יועדו מראש למתחמי אירוח יוקרתיים. בשנים האחרונות, לנוכח המודעות ההולכת וגוברת לתחום עיצוב הפנים, ביותר ויותר בתים ודירות בישראל תוכלו למצוא מטבחים מודרניים בהם מותקן משטח שיש שחור. 

שיש גרניט שחור

שיש שחור - לאיזה סוגי מטבחים הוא יכול להתאים?

שיש שחור למטבח יכול להתאים בעיקר למטבחים ביתיים המעוצבים בסגנון מודרני במסגרתו נעשה שימוש בצבעים חד ממדיים אחרים, והוא ניתן לשילוב גם במטבחים ביתיים קטנים וגם במטבחים גדולים יותר. בשטח המטבח הקטן יחסית, הבחירה בשיש השחור מעניקה לכם תחושה של מרחב גדול יותר ואילו בשטח מטבחים גדולים השיש השחור מהווה מוקד משיכה ראשוני למתבוננים בחלל המטבח. בשני המקרים, שיש שחור למטבח המודרני היא בחירה חכמה המשדרת יוקרה ואקסקלוסיבית. 

יחד עם זאת, כאשר בוחרים במשטח שיש שחור למטבח הביתי, חשוב לתת את הדעת על הצבעים המשלימים והמנוגדים המצויים בסביבת המטבח ולבחור את סוג הגימור (מט או מבריק) בהתאם לסגנון העיצובי הכללי של סביבת המטבח. כמו כן, חשוב לציין שאבזור המטבח בפריטי ריהוט ומכשור חשמלי, מומלץ שתעשה באמצעות פריטים ואביזרים בצבעים בהירים יותר וזאת על מנת "להקפיץ" אותם אל מול המראה הדומיננטי של המשטח השחור. 

שיש שחור עם או בלי עורקים?

אחת מההתלבטויות הנלוות להתקנה של משטח שיש שחור במטבח הביתי קשורה למראה הגוון הסופי של המשטח, כאשר הבחירה במשטח שיש שחור חלק (גוון אחיד) מותאמת בעיקר למטבחים המגיעים בצבעים בהירים יותר ואילו הבחירה במשטח שיש שחור עם עורקים בהירים יכולה להתאים יותר למטבחים בגוונים כהים יותר. כך או אחרת, מומלץ להימנע מהתקנת משטח שיש שחור במטבחים המגיעים בצבעים דומיננטיים אחרים. 

שיש שחור מבריק עם סדקים

גרניט פורצלן שחור זה LAMINAM

אם גם אתם מחפשים אחר משטחי שיש איכותיים ויוקרתיים בגוון שחור לסביבת המטבח הביתי, זה הזמן להכיר את הקולקציה השחורה של משטחי LAMINAM, מותג גרניט פורצלן איטלקי המאפשר לכם ליהנות מהיצע מרשים ויוקרתי של משטחי שיש שחורים המיוצרים מגרניט פורצלן בשילוב טכנולוגיות ייצור מתקדמות בענף השיש העולמי. 

פתרונות הייצור של משטחי LAMINAM הופכים את משטחי שיש למטבח למשטחים האידיאליים ביותר לסביבת המטבח הביתי, כאשר בין היתרונות המרכזיים של המשטחים תוכלו למצוא: עמידות גבוהה בפני שריטות וסדקים, עמידות מקסימאלית לתנאי חום, משטח שיש השומר על המראה הטבעי שלו לאורך שנים, משטחים קלים ונוחים לניקוי ותחזוקה שוטפת ויתרונות נוספים גם בהיבט העיצובי עליהם תוכלו למצוא מידע כאן             

קטלוג משטחי שיש שחור

לאור הצלחת המותג למינם בישראל נמכרים משטחי פורצלן המוצגים כלמינם אך אינם כאלה !

כיצד לוודא שהלוח שרכשתי הוא המקורי של למינם ישראל ?

1. יש לדרוש תעודת אחריות מקורית של למינם ישראל.
2. להתקשר לשרות לקוחות לפניי סגירת ההזמנה ולוודא שאכן יש הזמנת עבודה על שמכם.
3. לדרוש מהמוכר חשבונית קניה מלמינם ישראל  לדגם שרכשתם.

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.

דילוג לתוכן