טלפון - שיש למינם ישראל

חייגו עכשיו

שיש גרינט בהכשר

תעודת כשרות

10 שנים אחריות על שיש גרניט פורצלן

10 שנות אחריות

שיש לבן

LAMINAM

הצבע הלבן הוא אחד מהצבעים השימושיים והפופולאריים ביותר בעולמות עיצוב הפנים, וניתן למצוא אותו כצבע מוביל ומרכזי ביותר ויותר חללי מגורים. צבע זה נחשב לצבע ניטראלי מצד אחד ולגוון אלגנטי ויוקרתי מצד שני, ולכן הוא נחשב לבחירה פופולאריות כאשר מדברים על עיצוב סביבת המטבח הביתי. כפועל יוצא מכך, ניתן למצוא יותר ויותר מטבחים ביתיים המגיעים בצבע לבן או במטבחים המשלבים בתוכם משטחי שיש בצבע לבן.

שיש לבן

סוגי שיש לבן

כאשר מדברים על משטח שיש לבן לסביבת המטבח, מדברים למעשה על סוגי משטחים שונים המגיעים בצבע לבן, וביניהם: משטחי שיש איטלקי בצבע לבן, משטחי שיש גרניט לבן, משטחי שיש סינטטי בצבע לבן ומשטחי שיש נוספים המגיעים בצבע לבן. כמו כן, חשוב לציין את העובדה שמשטחי שיש לבנים מגיעים במספר דגמים שונים הנבדלים זה מזה בהתאם למראה הגוון על גבי המשטח, דבר המאפשר לכם לבחור  במשטח שיש לבן חלק או במשטח שיש לבן עם עורקים וזאת לצד אפשרויות בחירה נוספות הקשורות לטקסטורת המשטח ורמת גימורו. כמו כן, תוכלו לבחור במשטחים המגיעים בצבעים בהירים נוספים בשילוב לבן, לרבות, משטחים בגוון שמנת, משטחים בצבע קרם ומשטחים בגוון אפרפר עם דומיננטיות לצבע הלבן. 

שיש לבן למטבח

שיש לבן למטבח - מה חשוב לדעת?

הבחירה במשטח שיש לבן למטבח, מותאמת גם למטבחים ביתיים המעוצבים בסגנון מודרני וגם לאילו המעוצבים בסגנון כפרי. ברוב המקרים, נהוג לבחור במשטחים לבנים למטבחים המגיעים אף הם בצבע הלבן במידה ומדובר בחלל מטבח גדול באופן יחסי ובמקרים בהם ניתן לייחד את חלל המטבח מיתר אזורי המגורים הסמוכים אליו. יחד עם זאת, חשוב לציין את העובדה שהבחירה במטבח לבן המאובזר במשטח שיש לבן, עשויה להתאים גם לחללים קטנים יותר מכיוון שהצבע הלבן הנחשב לצבע ניטראלי עשויי לייצר תחושה של מרחב גדול יותר. 

שיש לבן חלק או עם עורקים?

כפי שציינו לעיל, משטחי שיש למטבח המגיעים בצבע לבן יכולים להגיע במראה גוון חלק או במראה עורקים (גידים) בעוביים כאלו ואחרים על גבי כל שטח המשטח. הבחירה בין שיש לבן חלק לבין שיש לבן עם עורקים היא קשורה בראש ובראשונה לטעם האישי שלכם ולהעדפות העיצוביות שלכם. יחד עם זאת, הבחירה בשיש לבן עם עורקים יכולה להתאים יותר למטבחים בסגנון מודרני ואילו הבחירה במשטח שיש לבן חלק יכולה להתאים למטבחים בסגנון כפרי. הבחירה בשיש לבן עם עורקים נועדה לשבור את הקווים הנקיים והישרים של המטבח בעיצוב מודרני ואילו המראה החלק של שיש לבן חלק במטבחים כפריים – נועד להתכתב עם המראה החמים של העץ הטבעי. 

שיש לבן למטבח זה LAMINAM

LAMINAM הוא מותג שיש גרניט פורצלן איטלקי המגיע במבחר גדול של צבעים ובתוכם משטחי שיש לבנים לסביבת המטבח. משטחי שיש לסביבת המטבח מבית LAMINAM נחשבים לאחד מסוגי המשטחים הפונקציונאליים ביותר למטרות התקנה של משטחי עבודה וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים לטכנולוגיות הייצור המתקדמות באמצעותן מייצרים את משטחי הגרניט פורצלן, וביניהם: 

  • משטחי שיש המגיעים בעוביים שונים
  • משטחי שיש בעלי עמידות גבוהה לשריטות, חומרי ניקוי ותנאי חום – קור
  • משטחי שיש עמידים וחזקים השומרים על הברק הטבעי שלהם לאורך שנים רבות
  • משטחי שיש קלים ונוחים לניקוי ותחזוקה

ויתרונות נוספים עליהם תוכלו לקרוא כאן שכל אחד מהם הופך את משטחי השיש של LAMINAM למותג שיש מנצח לסביבת המטבח הביתי. 

קטלוג משטחי שיש לבן

לייעוץ וקבלת פרטים נוספים

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

לאור הצלחת המותג למינם בישראל נמכרים משטחי פורצלן המוצגים כלמינם אך אינם כאלה !

כיצד לוודא שהלוח שרכשתי הוא המקורי של למינם ישראל ?

1. יש לדרוש תעודת אחריות מקורית של למינם ישראל.
2. להתקשר לשרות לקוחות לפניי סגירת ההזמנה ולוודא שאכן יש הזמנת עבודה על שמכם.
3. לדרוש מהמוכר חשבונית קניה מלמינם ישראל  לדגם שרכשתם.

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.

דילוג לתוכן