טלפון - שיש למינם ישראל

חייגו עכשיו

שיש גרינט בהכשר

תעודת כשרות

10 שנים אחריות על שיש גרניט פורצלן

10 שנות אחריות

משטח שיש

LAMINAM

משטחי שיש למטבח הם הגדרה כוללת למספר סוגי משטחים המשמשים כמשטחי עבודה לסביבת המטבח הביתי. בעמוד שלפניכם, ריכזנו עבורכם מידע כללי על סוגי המשטחים העיקריים המשווקים כמשטחי שיש למטבחים ביתיים בארץ ובעולם. 

משטח שיש

כאשר מדברים על משטחי שיש למטבח הביתי מדברים על מספר סוגי שיש עיקריים הכוללים בין היתר את משטחי שיש המיוצרים מאבן טבעית, משטחי שיש סינטטי, משטחי גרניט ומשטחי גרניט פורצלן למטבח. סוגי המשטחים השונים נבדלים אילו מאילו בהתאם לתכונות ולמאפיינים של כל אחד מהם, המשפיעים בצורה כזו או אחרת על נראות המשטח, עיצוב המשטח ורמת השימושיות של המשטח.

סוגי משטחים - מה חשוב לדעת?

כפי שציינו לעיל, קיימים אי אילו הבדלים בין סוגי המשטחים השונים, כאשר ההבדל העיקרי ביניהם טמון בעובדה שמדובר בשני סוגי משטחים עיקריים, הסוג הראשון כולל בתוכו את משטחי השיש הטבעיים המיוצרים ממחצבי אבן המצויים בעומק האדמה והסוג השני כולל בתוכו את משטחי השיש המיוצרים באופן סינטטי ו/או במסגרת תהליכי עיבוד בשילוב טכנולוגיות מתקדמות. ברוב המקרים, כאשר מדברים על משטחי שיש למטבחים מדברים על משטחים המיוצרים במפעלי ייצור במסגרת תהליך המקנה למשטח מראה שיש טבעי תוך הקניית מאפיינים המותאמים לצרכי העבודה היומיומית על גבי המשטח בסביבת המטבח הביתי.

משטחי שיש למטבח

שיש סינטטי

משטחי שיש סינטטיים הם משטחים המיוצרים מקוורץ ודבקים מיוחדים במסגרת תהליך ייצור המשלב בתוכו פעולות שריפה והוספת תרכובת חומרים שונים. משטח  זה נחשב עד לפני מספר שנים לאחד ממשטחי השיש הפופולאריים ביותר בישראל, וזאת לנוכח היתרונות השונים המאפיינים אותו, כגון: עמידות גבוהה בפני נוזלים וכתמים, תחזוקה מינימאלית, מבחר גדול של דגמים ועוד. מנגד, חשוב לציין שמדובר במשטחים שאינם חסינים לחום באופן מוחלט ולכן לא ניתן להניח על גבם סירים חמים באופן ישיר אלא לעשות שימוש בתחתיות סירים. 

שיש גרניט

משטח שיש גרניט הוא משטח טבעי המיוצר מסלע הגרניט המצוי במעמקי האדמה. משטחי גרניט, בניגוד למשטחי אבן טבעית, נחשבים למשטחים בעלי תכונות ומאפיינים המותאמים גם לסביבת המטבח הביתי הפעיל, וזאת לנוכח עמידות הגבוהה לחום, עמידותם הגבוהה בפני שריטות, כתמים וסימני שחיקה. בהיבט העיצובי, משטחי גרניט מגיעים בגוון חלק (בדרך כלל בצבע כהה) או בגוון חלק המשלב בתוכו גידים ועורקים בגוונים בהירים.

גרניט פורצלן

משטחי גרניט פורצלן למטבח הפך בשנים האחרונות לאחד מסוגי המשטחים הפופולאריים ביותר בעולם וזאת לנוכח העובדה שהוא משלב באופן אידיאלי בין המראה היוקרתי של משטחי השיש הטבעיים לבין כל היתרונות הנחוצים ממשטחי עבודה פונקציונאליים לסביבת המטבח הביתי. משטחי הגרניט פורצלן נחשבים לבעלי עמידות גבוהה לטמפרטורות חום וקור קיצוניות, דבר המאפשר הנחת סירים לוהטים או מוצרי מזון קפואים באופן ישיר על גבי המשטח. כמו כן, הם ידועים בחוזקם ועמידותם בפני שריטות, כתמים וסימני שחיקה וביתרונות נוספים הקשורים להיצע ההולך וגדל של הדגמים העיצוביים.

משטחי גרניט פורצלן למטבח משווקים בעלויות גבוהות יותר באופן יחסי למשטחי שיש סינטטי, אך התועלת הטמונה ביתרונות השונים של המשטח, הופכים את הרכישה לכדאית ומשתלמת. אם גם אתם מחפשים אחר משטחי גרניט פורצלן האיכותיים ביותר זה הזמן להיחשף לקולקציית המשטחים מבית LAMINAM – מותג גרניט פורצלן איטלקי  הנחשב לאחד מסוגי המשטחים בטובים ביותר בעולם.

משטח פורצלן למטבח

בחירת משטחי שיש למטבח - מה חשוב לבדוק?

הבחירה בין סוג כזה או אחר של משטחים למטבח הביתי חשוב שתעשה בהתאם למאפייני השימוש ותדירות השימוש במשטחים. במקרים בהם מדובר במטבחים ביתיים פעילים, מומלץ לבחור במשטחים חזקים ועמידים המשלבים בתוכם את כל היתרונות ברמה הפרקטית. בבחירת סוג המשטח חשוב להתייחס בין היתר לכושר הספיגה של המשטח ולוודא שמדובר במשטח בעל כושר ספיגה גבוה המונע היווצרות כתמים ולכלוך נוקשה. כמו כן, חשוב להתייחס לרמת העמידות של המשטח לתנאי חום, דבר המאפשר לכם להניח סירים חמים או מוצרי מזון קפואים ישירות על המשטח מבלי לחשוש מהיווצרות סימנים וכתמים אותם קשה להסיר. בהיבט העיצובי, חשוב לבחור במשטחים המותאמים לסגנון העיצובי הכללי של סביבת המטבח ולגוונים הדומיננטיים של סביבת המטבח. במטבחים המגיעים בגוונים בהירים תוכלו לעשות שימוש במשטחים בגוון ככה על מנת לייצר ניגודיות בין המשטח ליתר חלקי המטבח או לבחור בגוונים בהירים המשלימים את הגוון הדומיננטי של המטבח.

לייעוץ וקבלת פרטים נוספים

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

לאור הצלחת המותג למינם בישראל נמכרים משטחי פורצלן המוצגים כלמינם אך אינם כאלה !

כיצד לוודא שהלוח שרכשתי הוא המקורי של למינם ישראל ?

1. יש לדרוש תעודת אחריות מקורית של למינם ישראל.
2. להתקשר לשרות לקוחות לפניי סגירת ההזמנה ולוודא שאכן יש הזמנת עבודה על שמכם.
3. לדרוש מהמוכר חשבונית קניה מלמינם ישראל  לדגם שרכשתם.

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.

דילוג לתוכן