טלפון - שיש למינם ישראל

חייגו עכשיו

שיש גרינט בהכשר

תעודת כשרות

10 שנים אחריות על שיש גרניט פורצלן

10 שנות אחריות

גרניט פורצלן

LAMINAM

משטחי גרניט פורצלן למטבח הפכו בשנים האחרונות לאחד מסוגי המשטחים הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם וזאת לנוכח היתרונות הרבים הנלווים אליהם גם בהיבט העיצובי וגם ברמה הפרקטית הקשורה לשימוש במשטחים כמשטחי עבודה לכל דבר ועניין בסביבת המטבח הביתי. 

פורצלן למטבח

שיש גרניט פורצלן למטבח - מה חשוב לדעת?

שיש גרניט פורצלן הוא משטח שיש המיוצר באופן מלאכותי באמצעות טכנולוגיות ייצור ייחודיות שנועדו לאפשר לכם ליהנות ממראה יוקרתי של שיש טבעי ומכל היתרונות האפשריים למשטחי עבודה בסביבת המטבח הביתי. תהליכי הייצור של המשטחים מסוג גרניט פורצלן כוללים בתוכם פעולת שריפה בטמפרטורה גבוהה המקנה למשטחים את אחד מהיתרונות הבולטים שלהם: עמידות גבוהה לספיגה של נוזלים, כתמים וכדומה. 

גרניט פורצלן למטבח

מה ההבדל בין שיש גרניט לשיש גרניט פורצלן?

על אף השימושים המשותפים למשטחי שיש גרניט ומשטחי גרניט פורצלן והשם המבלבל ביניהם, חשוב לציין את העובדה שמדובר בשני סוגי משטחים שונים זה מזה. שיש גרניט טבעי הוא משטח שיש המיוצר ממחצבות של סלע הגרניט המצוי בעומק האדמה וממנו מפיקים את משטחי השיש המיועדים לשימושים שונים בסביבת המגורים וביניהם משטחי שיש גרניט למטבח. 

מנגד, גרניט פורצלן הוא משטח שיש המיוצר במלואו במפעלי ייצור תעשייתיים, תוך שימוש בטכנולוגיות כאלו ואחרות המקנות למשטחי הגרניט פורצלן  את המראה היוקרתי המאפיין משטחי שיש טבעי, וזאת לצד שדרוג של כל ההיבטים  הקשורים לשימוש במשטחים כמשטחי עבודה במטבחים ביתיים פעילים. 

שיש פורצלן

גרניט פורצלן - עולם מרתק של עיצובים לסביבת המטבח

אחד מהיתרונות המובהקים של משטחי גרניט פורצלן למטבח טמון בעובדה שמדובר במשטחים המגיעים בעשרות דגמים עיצוביים הנבדלים זה מזה בגוון של המשטח, בטקסטורת המשטח וברמת הגימור שלו. בין היתר תוכלו למצוא שיש גרניט פורצלן לבן לצד משטחי גרניט פורצלן בגוונים בהירים נוספים וזאת לצד דגמים של גרניט פורצלן שחור וגוונים כהים נוספים כגון גרניט פורצלן אפור. כמו כן, תוכלו לבחור בין דגמים המגיעים בגוון אחיד וחלק לבין דגמים המגיעים בגוון אחיד עם גידים על גבי המשטח. מבחינת טקסטורות ורמת גימור תוכלו למצוא גרניט פורצלן מבריק לצד דגמים של משטחי גרניט פורצלן מט. את המשטחים ניתן לרכוש בכל גודל נדרש ולעשות בהם שימוש גם כמשטחי עבודה וגם לצרכי התקנת "אי" בחלל המטבח הביתי.

גרניט פורצלן מט

גרניט פורצלן - כל היתרונות

משטחי גרניט פורצלן לסביבת המטבח הביתי, זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות לנוכח היתרונות המשמעותיים שלהם בהשוואה לכל משטחי השיש האחרים. יתרונות אלו באים לידי ביטוי גם בהיבט העיצובי כפי שציינו לעיל וגם ברמה הפרקטית במסגרתה תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים: 

 • משטחי עבודה בעלי כושר עמידות גבוהה לאורך שנים רבות 
 • משטחים בעלי כושר ספיגה נמוך המונע למעשה היווצרות של כתמים ולכלוך נוקשה 
 • משטחי עבודה המתאפיינים בכושר עמידות גבוהה לתנאי חום – ניתן להניח סירים לוהטים ישירות על גבי המשטח ללא כל חשש
 • משטחי עבודה אנטי – בקטריאליים המונעים למעשה היווצרות של כתמי עובש ובקטריות
 • משטחי עבודה חזקים במיוחד בעלי עמידות גבוהה מפני שריטות, מכות והיווצרות סדקים 
 • משטחי עבודה קלים ונוחים לניקוי ותחזוקה שוטפת דבר המאפשר לכם ליהנות מהברק הטבעי של המשטח לאורך שנים רבות
גרניט פורצלן

LAMINAM - מותג גרניט פורצלן איטלקי

מבין כל משטחי הגרניט פורצלן המשווקים בארץ ובעולם, בולטים מעל כולם משטחי הגרניט פורצלן של חברת LAMINAM. משטחים אלו נחשבים למותג מנצח בתחום הגרניט פורצלן ברחבי העולם והם מיוצרים באיטליה. משטחי גרניט פורצלן מבית למינם פותחו על ידי קבוצת מדענים איטלקיים והם מאפשרים לכם ליהנות ממספר שדרוגים של היתרונות הנלווים למשטחי גרניט פורצלן, וביניהם:

• משטחים עם 0% ספיגה – משטחי למינם עמידים בפני כתמים ברמה של 100%, כאשר שום דבר לא יכול להידבק לגוף המשטח 

 • משטחים חזקים במיוחד המיוצרים מ-90% חרסית 
 • משטחים בעלי עמידות לחום קיצוני של עד 600 מעלות 
 • משטחים עמידים בפני שריטות עד כדי כך שניתן לחתוך על גביהם ירקות ופירות ללא כל חשש 
 • משטחי שיש הניתנים לניקוי באמצעות מגוון רחב של חומרים, לרבות, אקונומיקה וחומרי ניקוי נוספים
 • משטחים בטיחותיים העמידים בפני אש וגם במקרים של שריפה בסביבת המטבח המשטחים אינם מפיצים עשן או חומרים רעילים מכל      סוג
 • משטחים בעלי עמידות גבוהה ומוחלטת לקרינת UV – דבר המאפשר לכם לעשות בהם שימוש גם למטרות הקמה של מטבח חיצוני   החשוף  לקרני השמש לאורך שעות היום
 • משטחי שיש המגיעים בעוביים שונים של החל מ-3 ועד 20 מ"מ, לרבות, דגמים בעובי של 12 מ"מ  חזקים במיוחד! 
 • משטחי שיש בגדלים שונים – לוחות למינם מגיעים בגדלים שונים היכולים להתאים לכל מטבח בכל גודל 
 • משטחי שיש אנטי בקטריאליים המונעים היווצרות של כתמי עובש, פטרת וחיידקים 
 • משטחים ידידותיים לסביבה המיוצרים מחומרים טבעיים בלבד שאינם משחררים חומרים רעילים לסביבה – כמו כן, חשוב לציין שמפעלי הייצור של חברת למינם עושים שימוש באנרגיה סולארית מה שהופך אותם למפעלי ייצור  ידידותיים לסביבה.

מעבר לכל אלו, משטחי למינם מגיעים בעשרות דגמים עיצוביים המאפשרים לכם ליהנות מהתאמה אידיאלית בין משטחי השיש לסגנון העיצובי של סביבת המטבח.

יתרון מרכזי נוסף של משטחי למינם קשור לאחריות המורחבת המוענקת לכם לתקופה של עד 10 שנים!

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות הנלווים למוצרי LAMINAM, זה הזמן להיחשף לקולקציה החדשה של משטחי LAMINAM לחצו כאן וגם אתם תוכלו להתרשם ממותג איטלקי מנצח בתחום הגרניט פורצלן.

שיש פורצלן

קטלוג משטחי גרניט פורצלן

שאלות תשובות

למשטחי גרניט פורצלן יתרונות מובהקים על פני משטחים אחרים, ובניהם: עשוי מחומרים טבעיים בלבד, עמידות בפני חום, שריטות, כתמים, אקונומיקה ועוד יתרונות רבים.   

משטחי גרניט פורצלן שלנו מגיעים בטקסטורות ובצבעים רבים ושונים, כך שבטוח תוכלו למצוא את הצבע המעודף עליכם. להתרשמות מקולקצית השיש שלנו לחצו כאן

גרניט פורצלן הוא משטח המיוצר מחרסית בשילוב מינרלים טבעיים נוספים ע"י לחץ וחום גבוהים, מה שהופך אותו למשטח השיש האיכותי והפופלרי בעולם. 

 על משטחי גרניט פורצלן שלנו תוכלו לקבל אחריות עד 10 שנים!

לייעוץ וקבלת פרטים נוספים

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליך

לאור הצלחת המותג למינם בישראל נמכרים משטחי פורצלן המוצגים כלמינם אך אינם כאלה !

כיצד לוודא שהלוח שרכשתי הוא המקורי של למינם ישראל ?

1. יש לדרוש תעודת אחריות מקורית של למינם ישראל.
2. להתקשר לשרות לקוחות לפניי סגירת ההזמנה ולוודא שאכן יש הזמנת עבודה על שמכם.
3. לדרוש מהמוכר חשבונית קניה מלמינם ישראל  לדגם שרכשתם.

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.

דילוג לתוכן