גילה קדרי

גילה קדרי - מעצבת פנים

מרצה בתחומי סקצ׳אפ (תוכנת תלת מימד) ואוטוקאד (תוכנה לשרטוט) באוניברסיטה הפתוחה במסלולי עיצוב פנים וסטיילינג. עיצוב טוב ומדויק משפיע על איכות החיים של מי שנמצא בחלל. ההתרגשות הזו והניצוצות בעיניים של בעלי הפרויקט כשכל החלומות מתגשמים ואפילו מעבר לזה - שווים כל רגע. כשאני רואה חלל או תוכנית - אני ישר רואה את כל הקסם והפוטנציאל שגלום בו. כאילו נכנסתי לחנות ממתקים.. כולי בהתלהבות. מקשיבה לצרכים ולרצונות, למטרות ויעדים...ומשם ... מתרגמת הכל לכדי קו עיצובי וטכני. בקלות מעבירה את החזון העיצובי החלומות והרצונות לכדי הדמיה ותוכניות ביצוע. ומאמינה שעיצוב צריך להיות פונקציונלי עם אמירה עיצובית ברורה וכמובן להשרות את האווירה שהלקוח מעונין בו.

התמחות:

מגורים פרטיים, מתחמי למידה ומסחרי

אזורי פעילות:

פעילות אזורי השרון והמרכז (מנתניה - ראשון לציון )

אודות עבודתי עם Laminam

בפנייה שלי ללמינם , בן סמנכ"ל השיווק, היה סופר אדיב ומקצועי .

העניק לי דוגמאות של כל החומרים. הדבר מאפשר לי לבצע התאמה מדויקת של החומרים בצורה קלה ופשוטה. החומרים סופר איכותיים ויפים מאד.תכננתי מראש הדמיה ותוכנית היכן אני מעוניינת שכל גיד ימוקם, היכן ימוקמו החיתוכים ובעיקר היכן לא…וזאת מתוך ראיה כוללת של העיצוב (עיצוב של הפריט הספציפי וגם תוך התחשבות בעיצוב שנמצא מסביב לו).

ומשם עובדת יחד עם המעבד המשטחים (גטניו) . גם שם קיבלתי שירות אדיב ומקצועי מאד.משולש הכח הזה של המעצב, חברה איכותית לחומרים ומעבד – מובילים לתוצאה סופית מדהימה ולשביעות רצון בעלי הבית