Laminam Israel

ריצוף וחיפוי קירות

חדש - בלמינם ישראל

LAMINAM ISRAEL מוכרת חיפויי פנים וחוץ במרכז הלוגיסטי ביקום ובאולם התצוגה ברמת גן. מוזמנים לבקר ולהתרשם ממגוון הדגמים או לפנות אלינו עכשיו!

חיפוי פורצלן הוא הבחירה האידיאלית לקבלת תוצאות וביצועים טכניים יוצאי דופן: התכונות שלו כוללות עמידות לאורך זמן וביצועים טובים יותר לעומת חומרים טבעיים מבלי לאבד את הסגנון והצבע הטבעי. חיפויי חוץ / פנים וריצוף הנקראים מדוקקים בשפה המקצועית, אידיאליים לריצוף בפרויקטים למגורים, ציבוריים ותעשייתיים עם כמות מבקרים בינונית עד גבוהה, כגון מרכזי קניות, משרדים ושדות תעופה.

למשטחים של למינם גימור המונע החלקה ועמיד לתנאי חוץ ושחיקה  ולכן הם הבחירה האידיאלית לריצוף וחיפוי בריכות שחייה, מדרגות חיצוניות ופנימיות ומרכזי בריאות וספא. הם גם מתאימים לחדרי אמבטיה וחדרים רטובים המבקשים לשדר יוקרה ואיכות.

מגוון המוצרים הרחב של למינם לריצוף וחיפוי פנים וחוץ מציע יותר מ-100 צבעים ב-7 גימורים מהם ניתן להתרשם במרכז הלוגיסטי ביקום. 
פרוייקטים בישראל: מגדל ToHA, קניון רמת אביב, מלון קמפינסקי, נמל תל אביב, קרית הממשלה , פרויקט שרונה, מגדלי הארבעה, מגדלי דה וינצי , מגדלי ארגמן, סלע בינוי, מגדל ספיר ועוד…

חיפוי קירות חוץ

למינם הייתה הראשונה שיצרה לוחות פרוצלן במידות גדולות העומדים בסטנדרטים בינלאומיים, ובמבחני העמידות המחמירים ביותר  כך שיתאימו לכל חיפויי החוץ.
יישום חיפויי חוץ הוא ללא ספק אחד הרגעים החשובים ביותר בתהליך כולו, כאשר הפרויקט מתעורר לחיים .למינם רוצה להיות נוכחת גם בשלב זה ולתמוך בלקוח בשירותי ייעוץ הנדסי כדי להבטיח ביצוע ברמת גמר הגבוהה ביותר. לקוחותינו יכולים לסמוך על צוות מהנדסים צעירים, המספקים את ניסיונם הבינלאומי הרב ואת כישוריהם, תוצאה של הכשרה מתמדת וקורסי ריענון בשיטות יישומיות חדשות.

פנה לייעוץ והצעת מחיר

מעוניינים לשמוע קצת יותר?

חיפוי קירות פנים

ללוחות הפורצלן שלנו יש מגוון רחב  של שימושים והם יכולים לשמש לחיפוי קירות פנים, להעניק להם אלגנטיות רבה ובו בזמן, שפע של אישיות. תוצאה זו אפשרית גם בזכות הידע של המומחים שלנו, שיכולים לתמוך במעצבים במציאת הפתרון המתאים ביותר להשגת תוצאות משביעות רצון לאורך זמן.אדריכלים ומעצבים יכולים לסמוך על הצוות שלנו שיעזור לממש את מלוא הפוטנציאל של הפרויקט שלהם תוך מיקסום המאפיינים המעולים של לוחות למינם.

מדוע לבחור בנו ?

פנה לייעוץ והצעת מחיר

ריצוף פנים וחוץ

הרבגוניות של המשטחים שלנו היא כלי יקר לאדריכלים ומעצבים, שיכולים לבחור בין שלל צבעים שונים, שילובים של גימורים שונים, ולהשיג יופי ומצוינות בתוצאה הסופית. חטיבת הנדסת הפרויקטים של למינם מספקת את כל הידע של מומחיה למתן תמיכה בבחירת הלוחות לפי מאפייניהם. המטרה היא לתמוך במעצבים בהגברת הערך של הפרויקטים והחללים ללקוח.

Laminam למינם איתך בכל מקום בבית

מעוניינים לשמוע קצת יותר?
חיפוי קירות חוץ

יצירת קשר

אולם תצוגה

שעות פעילות

מרכז לוגסטי יקום

שעות פעילות

Laminam ישראל © כל הזכויות שמורות

לאור הצלחת המותג למינם בישראל נמכרים משטחי פורצלן המוצגים כלמינם אך אינם כאלה !

כיצד לוודא שהלוח שרכשתי הוא המקורי של למינם ישראל ?

1. יש לדרוש תעודת אחריות מקורית של למינם ישראל.
2. להתקשר לשרות לקוחות לפניי סגירת ההזמנה ולוודא שאכן יש הזמנת עבודה על שמכם.
3. לדרוש מהמוכר חשבונית קניה מלמינם ישראל  לדגם שרכשתם.

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבל את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.

דילוג לתוכן